База знань

Продовження терміну дії сертифікатів у веб-сервісі «СОТА»

Автоматичне продовження дії сертифікатів відбувається на основі інформації Ваших дійсних сертифікатів за умови, що дані (назва організації, реєстраційні дані, дані директора, бухгалтера чи співробітника) не змінювались..

Автоматичне продовження сертифікатів ЦСК «Україна» у програмі Medoc

Автоматичне продовження дії сертифікатів відбувається на основі інформації Ваших дійсних сертифікатів за умови, що дані (назва організації, реєстраційні дані, дані директора, бухгалтера чи співробітника) не змінювались.

Налаштування електронної пошти Ukr.net в Medoc

Інструкція з налаштування електронної пошти ukr.net в Медок. Для зручності обміну документами, подання звітності, відправлення документів електронною поштою, у програмний комплекс вбудовано поштовий клієнт. До початку користування електронною поштою безпосередньо із програми потрібно налаштувати поштове з'єднання.

Налаштування електронної пошти Gmail в «Medoc»

Інструкція з налаштування електронної пошти Gmail в «Медок». Для зручності обміну документами, подання звітності, відправлення документів електронною поштою, у програмний комплекс вбудовано поштовий клієнт. До початку користування електронною поштою безпосередньо із програми потрібно налаштувати поштове з'єднання.

Реєстрація нових КЕП (ЕП) у ДПСУ

Зараз реєстрацію нових КЕП (ЕП) у ДПСУ можна зробити, надіславши будь який звіт, але якщо у Вас є декілька підписів наприклад: (дитектор та печатка або директор та бухгалтер т.д.), то зручніше за все буде відправити "повідомлення про реєстрацію електронного підпису"

Відновлення пароля до веб сервісу "СОТА"

Інструкція з відновлення пароля до веб сервісу "СОТА" знадобиться, якщо Ви втратили або загубили пароль для входу у веб сервіс "СОТА"

Який тип захищеного носія обрати для авторизації в кабінеті ДПС

Тип захищеного носія потрібно буде обрати для авторизації в електронному кабінеті ДПС, якщо Ви будете авторизуватися за допомогою аппаратного ключа. 

Заблокувати чи скасувати власний серифікат в Medoc або в СОТА

Для блокування чи скасування сертифікатів Вам потрібно буде обрати функцію, що саме Ви плануєте зробити. Блокування чи скасування, в чому різниця? 

Перевипуск КЕП з файлового носія на захищений носій в програмі Medoc

Перевипуск кваліфікованого електронного підпису (ключа) з файлового носія на захищений носій в програмі Медок відбувається на основі інформації Ваших діючих сертифікатів за умови, що усі дані (назва організації, реєстраційні дані, дані директора, бухгалтера чи співробітника) не змінювались.

Конвератація ключа із формата JKS в формат ZS2 в Medoc або в “СОТА”

Після конвертації, відбудеться завантаження архіву, в якому міститься секретний ключ. Вам потрібно розпакувати файли, які знаходяться в архіві, в зручну для Вас папку.

Зміна даних в картці підприємства у Веб сервісі «СОТА»

Змінити данні в картці підприємства у Веб сервісі «СОТА» може знадобитись у будь який момент, для цього Вам необхідно буде виконати наступні дії.

Встановлення ПРРО Cashalot

 Після встановлення програми можемо запускати ПРРО Cashalot.

Реєстрація та перший вхід в ПРРО Cashalot

Для початку роботи в ПРРО Cashalot, необхідно виконати декілька етапів, які будуть розглянуті в цій інструкції. Інструкція буде поділена на три розділи.

Відкриття зміни, створення, реєстрація та передача чеків в ПРРО Cashalot

Для відкритя зміни створення, реєстрації та друку чеків Вам необхідно виконати дії, які зазначені нижче. Дана інструція буде поділена на розділи.

Налаштування ПРРО Cashalot

Для налаштування ПРРО Cashalot ознайомтеся з інструкцією та виконайте налаштування ПРРО Cashalot. Для зручності ця інструкція поділена на розділи та підрозділи.

Створення організації, господарської одиниці, каси та касира в ПРРО Cashalot

Для створення та завантаження господарської одиниці, каси та касира в ПРРО Cashalot, необхідно буде виконати дії, які будуть розглянуті в цій інструкції. Інструкція буде поділена розділи.

Встановлення, реєстрація та перший вхід в ПРРО "СОТА Каса"

Для початку роботи в ПРРО "СОТА Каса", необхідно виконати декілька етапів, які будуть розглянуті в цій інструкції. Інструкція буде поділена на два розділи.

Оновлення мережевої версії програми Medoc

Інструкція з оновлення мережевої версії програми Медок, для оновлення программи виконайте наступні дії.

Встановлення мережевої версії програми Medoc

Після завершення встановлення програми, Ви можете запускати стацію.

Відкриття зміни, створення, реєстрація та передача чеків в ПРРО "СОТА Каса"

Для відкритя зміни створення, реєстрації та друку чеків Вам необхідно виконати дії, які зазначені нижче. Дана інструція буде поділена на розділи.

Продовження терміну дії сертифікатів на сайті ЦСКА "Україна"

Інструкція з продовження терміну дії сертифікатів на сайті ЦСК "Україна", для продовження терміну дії сертифікатів онлайн виконайте наступні дії.

Автоматичне оновлення локальної версії програми Medoc

Інструкція з автоматичного оновлення локальної версії програми Медок буде поділена на дві частини

Встановлення термінального режиму програми Medoc

Інструкція з встановлення термінального режиму програми Медок, для встановлення термінального режиму ознайомтеся з інформацією, наведеною нижче.

Отримання документів, які зашифровані на старий сертифікат.

Інструкція з отримання документів, які зашифровані на старий сертифікат, для отримання документів, які зашифровані на старий сертифікат ознайомтеся з інформацією, наведеною нижче.

Передача документів з Сота в Medoc

Інструкція по передачі документів з Сота в Медок для передачі документів виконайте наступні дії.

Передача документів з Medoc в Сота

Інструкція по передачі документів з Медок в Сота, для передачі документів виконайте наступні дії.

Користувацькі налаштування комплектів підписів в Medoc

Інструкція з користувацького налаштування комплекту підписів, для налаштування індивідуального комплекту підписів виконайте наступні дії.

Налаштування електронної пошти для відправки чеків в ПРРО Cashalot

Інструкція з налаштування електронної пошти для відправки чеків в ПРРО Cashalot, для налаштування відправки чеків електронною поштою, необхідно виконати дії зазначені нижче.

Налаштування лічильника податкових накладних в Medoc

Інструкція з лічильника податкових накладних в Медок, для налаштування лічильника податкових накладних, виконайте наступні дії.

Налаштування автоматичної нумерації документів в Medoc

Інструкція з налаштування автоматичної нумерації документів в Медок, для налаштування автоматичної нумерації документів, виконайте наступні дії.

Закриття зміни та формування Z-звіту в ПРРО Cashalot

Інструкція з закриття зміни та формування Z-звіту в ПРРО Cashalot, для закриття зміни та формування Z-звіту, необхідно виконати дії зазначені нижче.

Налаштування та заповнення довідника "Номенклатура" в ПРРО Cashalot

Для налаштування та заповнення довідника "Номенклатура" в ПРРО Cashalot ознайомтеся з інструкцією та виконайте налаштування ПРРО Cashalot. Для зручності ця інструкція поділена на розділи та підрозділи.

Передача Додатку 2, вручну, контрагенту у веб сервісі Сота, якщо сервер ДПС не працює

Інструкція з передачі Додатку 2, вручну, контрагенту у веб сервісі Сота, якщо сервер ДПС не працює, буде поділена на дві частини.

Конвертація ключів ЦСК “Україна” для роботи з Є-дата

Для конвертації ключів ЦСК “Україна” для роботи з Є-дата, виконайте дії зазначені нижче.

Групове заповнення полів ПН/РК 12-х версій (J1201012) в Medoc

Інструкція з групового заповнення полів ПН/РК 12-х версій в Медок, для групового заповнення полів податкової накладної або розрахунку коригування 12-х версій, ознайомтеся з інструкцією.

Створення податкової накладної за оновленою формою в Medoc

Інструкція з створення податкової накладної за оновленою формою в Медок, для створення податкової накладної за оновленою формою ознайомтеся з інструкцією.

Мобільний застосунок CloudKey(Клаудкей): вхід та робота в електронному кабінеті платника податків

CloudKey — хмарний захищений носій, що зберігається у сховищі провайдера довірчих послуг. Щоб працювати в Електронному кабінеті, вам потрібно завантажити мобільний застосунок CloudKey (доступний для користувачів Android та iOS), завантажити сертифікати до нього та авторизуватись у кабінеті. 

Не можна підписати та зареєструвати ПН при зміні директора: які дії?

Пропонуємо розглянути практичні кейси щодо реєстрації ПН/РК при зміні директора та/або
бухгалтера. У деяких випадках вони можуть запобігти ситуації, коли немає кому підписати ПН/ РК.

Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ в MEDOC

Нагадаємо нашим читачам, що Мінфін наказом від 15.12.2020 року № 773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4» затвердив об’єднану звітність з ПДФО та ЄСВ.

Як відправити податкову накладну контрагенту через M.E.Doc

Для обміну податковими накладними з контрагентами через Медок Вам необхідно виконати наступні кроки:

Код категорії 48 ЗО в об’єднаній звітності

При заповненні об’єднаної звітності ПДФО та ЄСВ, а саме Додатку 1 виникає помилка.Для ЗО з кодом категорії 48, 49 значення у колонках "Сума нарахованої заробітної плати/доходу у межах максимальної величини на яку нараховується ЄСВ"...

Продовження сертифікатів ЦСК «Україна» у програмі Medoc на хмарне сховище CloudKey

Автоматичне продовження дії сертифікатів відбувається на основі інформації Ваших дійсних сертифікатів за умови, що дані (назва організації, реєстраційні дані, дані директора, бухгалтера чи співробітника) не змінювались.

Завантаження сертифікатів ПриватБанк та ДПС в веб-сервіс СОТА

1. Для того щоб завантажити сертифікати видані АЦСК ПриватБанк та ДПС потрібно перейти на
веб-сайт центру сертифікації що видав Вам КЕП.

M.E.Doc.Облік ПДВ | Медок ПДВ

Як отримати витяг з реєстру платників пдв через медок?Перевагами використання програми Медок є різноманіття функцій та зручний інтерфейс. 

Повернення коштів через MEDoc

Іноді бувають такі випадки, що сплачено зайві кошти за послуги, чи сплачено помилковий рахунок.
Заповнити форму на повернення коштів можливо в MEDoc.

Повернення коштів через веб-сервіс СОТА

Заповнити форму на повернення коштів можливо в веб-сервісі СОТА.

Конвертація старих форм ПН та РК у оновлену версію J1201013

У програмі M.E.Doc реалізовано можливість конвертації старих форм Податкових накладних та Розрахунків коригування в оновлену версію форм під час їхнього імпорту або копіювання

Як зареєструвати податкову накладну якщо
змінився Директор

Ми вже писали раніше, як можливо зареєструвати податкову накладну (далі "ПН") в ЄРПН при зміні Директора.
В статті детально розглянуто 6 варіантів реєстрації ПН.

Реєстрація КЕП в ДПС

В цій статті описано детальний алгоритм реєстрації КЕП в державній податковій службі.

Неможливо розблокувати ПН

Статус податкових накладних в Медку оновлюється на основі отриманих вхідних документів. В даному випадку, щоб скасувати блокування податкової накладної потрібна...

Податкові накладні є в електронному кабінеті ДПС але немає в Медку

авантажити податкові накладні в медок можливо декількома способами.

Звірка документів з ЄРПН

Модуль “ Звірка документів з ЄРПН” дозволяє натисненням однієї кнопки отримати всі дані з єдиного реєстру про кількість документів за будь-який період (в межах одного місяця) або інтервал, а також дає можливість...

Як згенерувати секретний ключ на захищений носій Алмаз-1К в програмі M.E.Doc?

1. Для початку, сформуйте заявку на посилений сертифікат. Для цього увійдіть в розділ Адміністрування – Сертифікати – Заявка на сертифікати та оберіть...

Віддалений доступ за допомогою програми AnyDesk

  Для вирішення технічних питань, частіше за все, є необхідність під'єднання до комп'ютера клієнта. Під'єднання відбувається за допомогою програми AnyDesk, яку можна завантажити безкоштовно.