Налаштування та заповнення довідника "Номенклатура" в ПРРО Cashalot

Для налаштування та заповнення довідника "Номенклатура" в ПРРО Cashalot ознайомтеся з інструкцією та виконайте налаштування ПРРО Cashalot. Для зручності ця інструкція поділена на розділи та підрозділи.
 ● Заповнення довідника "Номенклатура" в бек офісі та робочому місці касира ● Синхронизація довідника "Номенклатура" в робочому місці касира ● Заповнення xls/xlsх файлу довідника "Номенклатура", для імпорту в ПРРО Cashalot ● Імпорт довідника "Номенклатура" в бек офісі та робочому місці касира

Заповнення довідника "Номенклатура" в бек офісі та робочому місці касира

1. В розділі "Довідники", оберіть "Номенклатура"

Illustration

2. Оберіть "Новий товар".

Illustration

3. У вікні "Додавання товару" заповніть усю необхідну інформацію про товар.

Illustration

Після заповнення усіх даних натисніть кнопку "Зберегти".


Синхронизація довідника "Номенклатура" в робочому місці касира
1. Ви можете заповнити довідник "Номенклатура" в бек - офісі ПРРО Cashalot і синхронізувавти його з усіма касами. Для цього в кожному робочому місці касира, в довіднику "Номенклатура", необхідно натиснути на кнопку "Синхронизація".

Illustration

Заповнення xls/xlsх файлу довідника "Номенклатура", для імпорту в ПРРО Cashalot
1. В довіднику "Номенклатура" натисніть "Імпорт".

Illustration

2. Для завантаження шаблону файла, в який буде вноситися номенклатура для імпорту, у вікні "імпорту" натисніть на кнопку "Завантажити шаблон файлу".

Illustration

3. Відкрийте завантажений файл "Шаблон для імпорту". Для прикладу, файл заповнений номенклатурою, очистіть номенклатру, для заповнення своїми данними. Назву полів не можна змінювати і видаляти. Поля, які помічені червоною зірочкою, є обов'язковими для заповнення. Після заповнення, збережіть дані.

Illustration

Імпорт довідника "Номенклатура" в бек офісі та робочому місці касира
1. Для імпорту довідника "Номенклатура", вкажіть шлях до заповненого файлу із номенклатурою і натисніть кнопку "Імпорт".

Illustration

2. Після завантаження данних, натисніть кнопку "ОК".

Illustration