Illustration


Медок 1с в Києві

Прості рішення для електронної звітності та документообігу.

Чому обирають M.E.Doc 1с?

Звітність в усі контролюючі органи

● Програма максимально проста у користуванні. Легка та зручна подача звітності.● Завжди актуальні звітні форми (автоматичне оновлення), можна працювати з актами та різними типами рахунків.● Програма Медок 1С універсальна, може бути успішно використана у будь-якій галузі та для всіх форм оподаткування.

Електронний документообіг

Медок для фоп забезпечує миттєвий та законний обмін будь-якими електронними документами з вашими контрагентами.

Інтеграція з 1С:Підприємство або BAS

Обмін податковими накладними, первинними документами та регламентованою звітністю.

Підтримка

Ми докладемо максимум зусиль, щоб забезпечити Вашу комфортну роботу з 1С медок.

Ціни Medoc

 • icon

  Юридичні особи платники ПДВ

  Від 4650 грн
  на рік
 • icon

  Юридичні особи неплатники ПДВ

  Від 1640 грн
  на рік
 • icon

  Бюджетні установи та організації

  Від 2800 грн
  на рік

Додаткові модулі

M.E.Doc | Medoc – програма №1 в Україні для роботи з електронними документами. Завдяки їй звітність та ведення документообігу з клієнтами реалізовано в одній програмі.

Програма має безліч переваг, які можна відчути вже з перших днів використання. Зручно систематизований процес документообігу, створення актів та звітності не потребує використання додаткового програмного забезпечення. Медок електронний документообіг створений зі зручним інтерфейсом, що не змушує витрачати даремно час. Всі функції зрозумілі та необхідні для бухгалтерського обліку.
При покупці медок користувач отримує електронний підпис, що має спеціальне шифрування. Це забезпечує достатній рівень інформаційної безпеки.Використання програми дозволяє значно зменшити час на оформлення документів. Усі бланки, що завантажені в програмне забезпечення, відповідають чинному законодавству України.
Купити медок можна по доступній ціні, передплата передбачена на рік. Вартість відрізняється в залежності від кількості модулів.
Medoc онлайн складається з окремих модулів, серед яких:
● Сота медок онлайн. Спеціальна функція, яка забезпечує подання звітів у різні структури державних органів.Звітність. Подача документів до контролюючих органів.● Заробітна плата. Модуль програми медок, що налаштований на подачу розрахунків оплати праці персоналу.● Програма також налаштована на роботу з податковою службою, на відкриття та закриття різних типів рахунків, співробітництво за банківськими системами. Над покращенням сервісів та функцій програми працює штат розробників, аналітиків та співробітників спеціальної підтримки у всіх напрямках. 
Програма також налаштована на роботу з податковою службою, на відкриття та закриття різних типів рахунків, співробітництво за банківськими системами. Над покращенням сервісів та функцій програми працює штат розробників, аналітиків та співробітників спеціальної підтримки у всіх напрямках.

Нам довіряють

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Ви все ще думаєте? Просто спробуйте.

Разом з цим, зазвичай купують електронні підписи АЦСК "Україна"

Адже при використанні електронних підписів від АЦСК "Україна" діє акційна ціна на модулі "Звітність", "Облік ПДВ" та "Акциз та ТТН"

Illustration