Перевипуск КЕП з файлового носія на захищений носій в програмі Medoc

Перевипуск кваліфікованого електронного підпису (ключа) з файлового носія на захищений носій в програмі Медок відбувається на основі інформації Ваших діючих сертифікатів за умови, що усі дані (назва організації, реєстраційні дані, дані директора, бухгалтера чи співробітника) не змінювались. 

1. Для перевипуску ключів перейдіть у розділ "сертифікати", далі оберіть "заявки на сертифікат" і натисніть "сформувати заявки".

Illustration

2. У вікні вибору оберіть "Замінити чинні".

Illustration

3. Далі, вкажіть прізвище, ім’я та по-батькові особи, що відповідатиме за обслуговування сертифікатів установи, та її контактний номер телефону.
В полі "парольний діалог" вкажіть будь-яке слово чи словосполучення, яке слугуватиме підтвердженням у разі, якщо потрібно заблокувати даний сертифікат в телефонному режимі. Потім вкажіть, які саме сертифікати КЕП необхідно перевипустити, проставивши у відповідному полі позначку.
Після заповнення усіх полів натисніть кнопку "Далі".

Illustration

4. Відкриється Картка приєднання до Договору. Перевірте дані та підпишіть Вашим діючим ключем.

Illustration

5. Відкриється вікно "Генерація секретного ключа". У вікні поставте позначку у полі "Зберігати секретний ключ на захищений носій". В полі "Захищений носій для збереження секретних ключів" оберіть Ваш захищений носій, і введіть до нього пароль в полі "Пароль носія".
Зверніть увагу! Якщо у Вас новий носій то за замовченням, виробником, буде встановлено пароль: "12345678", в подальшому рекомендуємо змінити даний пароль.
Далі натисніть "ОК".

Illustration

Результатом генерації буде повідомлення про успішне збереження секретного ключа на захищений носій і заявки на заміну сертифіката.

6. Відправте заявку на сервер АЦСК Україна.

Illustration

Натискаємо кнопку "ОК". З’явиться повідомлення про успішну відправку запитів.