Створення організації, господарської одиниці, каси та касира в ПРРО Cashalot

Для створення та завантаження господарської одиниці, каси та касира в ПРРО Cashalot, необхідно буде виконати дії, які будуть розглянуті в цій інструкції. Інструкція буде поділена розділи:
● Створення організації в ПРРО Cashalot.● Реєстрація господарської одиниці.● Реєстрація каси.● Реєстрація касира.

Створення організації в ПРРО Cashalot

Перш ніж почати роботу в ПРРО Cashalot, Вам потрібно створити нову організацію, для цього виконайте наступні дії:

1. У вкладці "Мій бізнес" натисніть на кнопку "Новий ФОП або ЮО"

Illustration


2. Вкажіть шлях до ключа і сертифікату суб'єкта господарювання, введіть пароль. Поставте відмітку про ознайомлення з умовами обробки персональних даних і натисніть "Підтвердити".

Illustration

3. В майстрі заповнення картки підприємства потрібно буде ввести усі неохідні дані. Після введення усіх данних, натисніть кнопку "Зберегти".

Illustration


Реєстрація господарської одиниці.

Якщо Ваша господарьска одиниця не обліковується в податковому органі, то її необхідно буде зареєструвати, для цього потрібно буде відправити форму № 20-ОПП. Для цього виконайте наступні дії.

1. У вкладці "Документи", натискаємо на кнопку "Новий документ" і обираємо форму 20-ОПП

Illustration


2. Заповніть усі необхідні поля, перевірте. підпишіть та відправте до контролюючого органу.

Illustration

3. Дочекайтеся отримання першої та другої квитанції. Після отримання другої квитанції, в розділі "Мій бізнес", оберіть назву організації і натисніть на неї, на основній панелі, відобразиться Ваша господарська одиниця.

Illustration


Реєстрація каси.

Для присвоєння програмному РРО фіскального номера та включення до відповідної бази даних, його необхідно зареєструвати на фіскальному сервері, подавши форму № 1-ПРРО. Для цього виконайте наступні дії.


1. У вкладці "Документи", натискаємо на кнопку "Новий документ" і обираємо "Заява про реєстрацію ПРРО".

Illustration


2. Заповніть усі необхідні поля, перевірте, підпишіть та відправте до контролюючого органу.

Illustration


Зверніть увагу! Для того щоб каса могла працювати в режимі офлайн проставте позначку у полі "Здійснюється (ПРРО може працювати в режимі офлайн)", також до стандартиних 2000 чеків, які використовуються в режимі офлайн, Ви додатково можете додати необхідну кількість чеків у відповідному полі.

Illustration

3. Дочекайтеся отримання першої та другої квитанції. Після отримання другої квитанції, в розділі "Всі каси", оберіть назву господарської одиниці і натисніть на кнопку "Завантажити ПРРО з ДПС",після завантаження даних, на основній панелі відобразиться Ваш ПРРО.

Illustration

Реєстрація касира.

Для того щоб касир міг працювати з касою, необхідно щоб він отримав КЕП, після чого його необхідно зареєструвати на фіскальному сервері, для цього потрібно відправити "Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа". Для виконайте наступні дії.

1. У вкладці "Документи", натискаємо на кнопку "Новий документ" і обираємо "Інформація по ЕП/КЕП для ПРРО".

Illustration

2. Заповніть усі необхідні поля, перевірте, підпишіть та відправте до контролюючого органу.

Illustration