Продовження терміну дії сертифікатів на сайті ЦСКА "Україна"

Інструкція з продовження терміну дії сертифікатів на сайті ЦСК "Україна", для продовження терміну дії сертифікатів онлайн виконайте наступні дії.

1. Перейдіть на сайт "ЦСК Україна", за цим посиланням і натисніть кнопку "Сформувати".

Illustration

2. Оберіть тип носія, де збережено діючий особистий ключ, вкажіть шлях до діючого ключа та введіть пароль до особистого ключа. Потім натисніть кнопку "Зчитати".

Illustration


3. Поставте відмітку та натисніть кнопку "Продовжити".

Illustration

4. Заповніть усі необхідні поля та натисніть кнопку "Продовжити".

Illustration

5. Оберіть початкову дату дії сертифіката.Вкажіть термін дії сертифікату 1 рік чи 2 роки та ведіть пароль до існуючого ключа та нового секретного ключа.Пароль повинен складатись мінімум із трьох символів. Пароль може складатися з будь яких комбінацій букв, цифр та інших символів. У випадку, коли ви генеруєте секретні ключі на захищений носій необхідно вводити пароль до самого носія. Після введення усіх необхідних даних натисніть кнопку "Продовжити".

Illustration

6. Новий ключ буде завантажено на Ваш компьютер, Вам необхідно буде помістити його в зручний для Вас розділ на компьютері.

Продовження терміну дії сертифікатів на хмарне сховище CloudKey

Продовження сертифікатів на хмарне сховище CloudKey майже нічим не відрізняється від попереднього способу.

Необхідно обрати потрібний варіант - "CloudKey"

Illustration

Після того як ви натиснули "Продовжити" - на номер телефону який ви вказали прийде код підтвердження.Введіть код та натисніть "ОК" 

Ваш секретний ключ згенеровано на хмарне сховище.Якщо вам потрібно продовжити ще один КЕП натисніть кнопку "Згенерувати ще"