Встановлення мережевої версії програми Medoc

Інструкція з встановлення мережевої версії програми Медок буде поділена на два розділи.

● Встановлення серверної частини● Встановлення клієнтської частини

Встановлення серверної частини

1. Для встановлення программи, Вам необхідно завантажити архів з программою ТУТ.Після завантаження архіву, розарахівуйте файл встановлення программи, який знаходиться в архівів. Як тільки файл буде успішно розархівовано, запустіть його.

Illustration

2. Майстер запропонує ознайомитися з Ліцензійною угодою. Прийміть угоду та натисніть "Далі".

Illustration

3. Майстер запропонує обрати один з варіантів встановлення програми: локальний або мережевий. Оберіть мережевий варіант.

Illustration

4. Майстер запропонує обрати каталог, в який буде встановлена програма. За замовчуванням це каталог, рекомендований розробником C:\Program Files\Medoc\Medoc_4SRV, але ви можете вказати будь-який інший. База даних програми та інші файли, що будуть змінюватися в процесі роботи із програмою, будуть розміщені на диску C:\ProgramData\Medoc\Medoc_2SRV. Натисніть кнопку "Далі"

Illustration

5. Введіть доменне ім’я та порт серверної частини, а також ім’я служби. Натисніть кнопку "Далі".

Illustration

6. Інсталятор запропонує встановити додаткові компоненти системи (рекомендовано використовувати "Firebird сервер"). Оберіть потрібний компонент та натисніть "Далі".

Illustration

7. В наступному вікні "Майстер" запропонує вказати порт, з яким буде працювати інша служба, що відповідає за роботу з базою даних. Ім’я служби буде присвоєно автоматично «Firebird server – ZvitGrp4».За замовчуванням, порту буде присвоєне значення 3050, але Ви можете вказати інший порт.

Illustration

8. Натиснувши кнопку "Далі" розпочнеться встановлення програми.

Illustration

9. Після того, як встановлення буде завершено, для запуску програми в меню «Пуск» автоматично створиться група з назвою «M.E.Doc Server» та ярлик для запуску програми на робочому столі. Також майстер запропонує одразу запустити програму.

Встановлення клієнтської частини

1. Встановлення клієнтської частини відбувається з каталогу серверної частини – папка "Client" файл інсталяції "Setup.exe". Для цього потрібно відкрити загальний доступ до каталогу "Client" або скопіювати вищевказану папку на клієнтський комп’ютер. Запустить інсталяційний файл та крокуйте за «Майстром встановлення програми»

Illustration
Illustration

2. Запустіть файл інсталяції "Setup.exe". Та натисніть кнопку "Далі".

Illustration

3. Оберіть папку встановлення станції та вкажіть ім’я сервера та порт з’єднання. 

Illustration

4. Натиснувши кнопку "Далі", розпочнеться встановлення програми.

Illustration

5. Після завершення встановлення програми, Ви можете запускати стацію.

Illustration