Реєстрація та перший вхід в ПРРО Cashalot


Для початку роботи в ПРРО Cashalot, необхідно виконати декілька етапів, які будуть розглянуті в цій інструкції. Інструкція буде поділена на три розділи:● Реєстрація● Авторизація в бек-офісі● Авторизація в робочому місці касира


Реєстрація


1. Перейдіть на сторінку "Авторизації" ПРРО Cashalot за посиланням. Потім натисніть кнопку "Зареєструватися".

Illustration


2. Заповніть усі поля, ознайомтеся з умовами обробки персональних даних і поставте відмітку про ознайомлення. Потім натисніть кнопку "Реєстрація".

Illustration


3. На номер телефону, який Ви вказали при заповненні даних в реєстраційній формі, Вам надійде смс повідомлення із кодом, який потрібно буде ввести у відповідне поле і натиснути на кнопку "Підтвердити".

Illustration


4. Після введення коду з смс повідомлення реєстрація завершиться і Ви потрапите в особистий кабінет

Illustration


Зверніть увагу!!! В робочому місці касира реєстрація не предбачена.


Авторизація в бек-офісі


1. Для входу в особистий кабінет Вам необхідно на сторінці "Авторизації" веести номер телефону та пароль, який Ви вводили при реєстрації в ПРРО Cashalot і натиснути кнопку "Увійти".

Illustration


Авторизація в робочому місці касира

Авторизація в робочому місці касира відбувається за допомогою ключів.Зверніть увагу! В папці де у Вас збережений ключ повинні бути збережені і сертифікати до особистогоключа. В разі якщо Ви використовуєте захищений носій (токен), то Вам необхідно буде вказати шляхдо сертифікатів, які відповідають Вашому ключу на токені.

1. Для авторизації за домогою файлового ключа, в полі "Особистий ключ" оберіть каталог із особистим ключем, поле "Сертифікати" заповнеться автоматино, якщо у Вас в папці із ключем зберігаються сертифікати кількох осіб. то необхідно буде обрати ПІБ відповідної особи. Введіть пароль до ключа, в полі "Пароль". Після чого натисніть кнопку "Увійти". Якщо буде встановлено відмітку "Зберігати пароль протягом сеансу", то при кожному наступному використанні даного сертифікату, в межах поточного сеансу, пароль вводитиметься автоматично.

Illustration


2. Для авторизації за домогою захищеного носія, в полі "Шлях до сертифікату", оберіть каталог із сертифікатами. У полі "Сертифікати" оберіть ПІБ відповідної особи. У полі «Пароль» введіть пароль до захищеного носія. Після чого натисніть кнопку "Увійти". Якщо буде встановлено відмітку "Зберігати пароль протягом сеансу", то при кожному наступному використанні даного сертифікату, в межах поточного сеансу, пароль вводитиметься автоматично. 

Illustration