M.E.Doc.Облік ПДВ | Медок ПДВ


Що таке сервіс Медок?

Медок – це програма електронної звітності, що значно спрощує життя користувачів сьогодення. Програмне забезпечення спрямоване на зручність використання сучасного документообігу, подачі звітності в контролюючі органи. Також, впевнені користувачі версії Медок можуть надавати та створювати акти, рахунки, накладні, звіти та документи до податкової.Важливо пам’ятати, що використання програми Медок при створенні електронного документа потребує цифрового електронного підпису, щоб завірити документ та порівняти його оригінальність до паперового аналогу.Важливою і приємною функцією програми МЕДОК є комунікація з податковою. Створення декларації з пдв в медок проходить максимально просто і легко, не потребує багато часу та особливих зусиль.
Використовуючи програму, при контакті з податковою, можна створити:● Створювати податкові декларації, накладні максимально швидко. Завірення проводиться за рахунок використання електронного цифрового підпису, що за важливістю прирівнює документ до паперового аналогу;● Проводити повну реєстрацію в Єдиному реєстрі;● Отримувати рахунки та квитанції, важливі виписки, витяги з реєстру платників пдв медок;● Переслати документи та квитанції з існуючими контрагентами.
Використання програмного забезпечення для створення електронного документообігу дозволяє без проблем формувати новий виток в офісному плануванні. Більше не потрібно витрачати гроші та час на купування паперу та формування рукописних документів. Електронні договори та рахунки, акти та звіти, що мають електронний кваліфікований підпис, не загубляться, багато місця не займає і назавжди збережуться в теренах програмного забезпечення.

Як отримати витяг з реєстру платників пдв через медок?

Перевагами використання програми Медок є різноманіття функцій та зручний інтерфейс. Створювати та отримувати документи в електронному вигляді максимально просто. Використовуючи Медок облік ПДВ та пошук даних в Реєстрі, можна зекономити час та отримати потрібні виписки протягом двох робочих днів.

Як відбувається реєстр виданих та отриманих податкових накладних медок?

Запит на отримання документів платник податків має право надавати самостійно, або з використанням особи, що наділена такими повноваженнями. Процедура проста, а за рахунок зручної побудови структури програми МЕДок, не викликає зайвих труднощів та питань. По-перше, потрібно увійти в програму та відвідати розділ «Довідки державних органів». Далі, потрібно обрати категорію «Інформаційна довідка». Знаходячись в цій категорії, потрібно сформувати запит, це зробити можна натиснувши на кнопку «Створити». Наступним кроком має бути обрання «Довідка в СЕА ПДВ». 

Illustration


При створенні декларації ПДВ в медок потрібно вказати особисті дані. Це може бути особистий номер платника податків, а ще важливим є вказання яким чином маєте намір отримати документ: на електронну пошту або ж забрати його у відділі доходів та зборів України.Витяг буде мати дані, що вже сформовані на час подання запиту. Документ буде містити такі дані:
● Особисті дані платника;● Податковий номер;● Дані стосовно реєстрації;● Порядок внесення даних про вид діяльності.Документ формується безкоштовно та надсилається протягом двох-трьох робочих днів, має підпис контролюючого органу.