Продовження сертифікатів ЦСК «Україна» у програмі Medoc на хмарне сховище CloudKey

Автоматичне продовження дії сертифікатів відбувається на основі інформації Ваших дійсних сертифікатів за умови, що дані (назва організації, реєстраційні дані, дані директора, бухгалтера чи співробітника) не змінювались.

1. Для автоматичного продовження дії сертифікатів перейдіть у розділ сертифікати, далі оберіть заявки на сертифікат і натисніть "сформувати заявки".

Illustration

2. У вікні вибору оберіть "Продовжити на новий термін"

Illustration

3. Вкажіть прізвище, ім’я та по-батькові особи, що відповідатиме за обслуговування сертифікатів та її контактний номер телефону. У полі "Парольний діалог" вкажіть будь-яке слово чи словосполучення, яке слугуватиме підтвердженням у разі, якщо потрібно заблокувати даний сертифікат в телефонному режимі.Потім відмітьте сертифікати, які потрібно продовжити, а також оберіть термін дії сертифікату 1 рік чи 2 роки.Також, дата початку дії сертифікату співпадає з датою створення заявки на продовження сертифікату, але ви можете редагувати її, натиснувши на дату початку дії.

Illustration

4. Відкриється Картка приєднання до Договору. Перевірте дані та підпишіть сертифікатом директора.

Illustration

5. Відкриється вікно "Генерація секретного ключа".Оберіть спосіб зберігання секретних ключів, в данному випадку CloudKey. Вигадайте пароль, який відповідає вимогам, та оберіть каталог для збереження заявки.Послуга CloudKey буде доступна тільки після її оплати.

Illustration

6. У вікні "Перевірка контактного телефону" введіть дійсний номер телефону, до якого є доступ, та натисніть "Відправити повідомлення". Після отримання, введіть код та натисніть "Підтвердити телефон"

Illustration

7. Після повідомлення про збережння ключа у провайдера довірчих послуг, слід підписати заявку діючим сертифікатом та відправити файл до АЦСК "Україна". 

Illustration
Illustration

Згодом, сертифікати будуть доступні до завантаження у "Встановлені сертифкати", "Завантажити сертифікати з інтернету".