Відкриття зміни, створення, реєстрація та передача чеків в ПРРО Cashalot


Для відкритя зміни створення, реєстрації та друку чеків Вам необхідно виконати дії, які зазначені нижче. Дана інструція буде поділена на розділи.
● Відкриття зміни● Створення чеку● Оплата, реєстрація та передача чеку покупцю.


Відкриття зміни

Перед початком роботи, якщо Ви плануєте реєстацію чеків, то Вам необхідно відкрити зміну на Вашій касі. Для цього винайте наступні дії.

1. Розгорніть меню кнопкою "бургер", оберіть пункт меню "Всі каси".

Illustration


2. Оберіть необхідну касу і натисніть "Відкрити зміну", у вікні "Відкриття зміни" пропишіть сумму службового внесення готівкових коштів і натисніть на кнопку "Відкрити зміну".

Illustration


3. Сформується службовий чек "Відкриття зміни" та "Службове внесення" (за умови, якщо було заповнено поле "Службове внесення готівкових коштів"), чеки будуть відправлені до ФСКО автоматично. ПРРО перейде в статус "Зміна відкрита", та буде відкрито "Головне робоче вікно Касира".

Illustration


Створення чеку

Для створення, реєстрації та друку чеку виконуйте наступні дії:

1. Для створення нового чека у "Головному робочому вікні касира" натисніть на кнопку "Новий чек".

Illustration


2. Для додавання товару в чек Ви можете сканувати штрих-код товару. Також Ви можете додати товар вручну, для цього введіть назву або артикул товару у полі, що розташовано у верхній частині вікна. Відкриється список відповідних товарів з довідника "Номенклатура", оберіть потрібний товар. Якщо товару немає в довіднику, Ви можете його додати за допомогою кнопки "Новий товар".

Illustration


3. Рядок з інформацією про обраний товар буде відображено у вікні.

Illustration


Оплата, реєстрація та друк чеку.

1. В ПРРО Cashalot передбачено чотири способи оплати по чеку.

Оплата без решти – кнопка збереження чеку, для оплати готівкою без решти, касиру не потрібно вводити суму, надану покупцем.

Illustration

Оплата готівкою – кнопка збереження чеку в базі програми, для оплати готівкою, сума решти розраховується автоматично. Касиру потрібно ввести сумму коштів, яку надав покупець.

Illustration


Оплата карткою – здійснення оплати за допомогою банківської картки та платіжного терміналу, після проведення оплати касиру потрібно натиснути на кнопку "Провести оплату".

Illustration


Комбінована оплата – оплата суми кількома частинами, частина готівкою та частина банківською карткою. Касир вводить суму кошів, яку покупець бажає оплатити готівкою і суму яку надав, для автоматичного розрахунку решти. Після проведення оплати касиру потрібно натиснути на кнопку "Провести оплату".

Illustration

2. Після проведення оплати натисніть на кнопку "Зареєструвати в ДПС".

Illustration


3. Відбувається формування чеку, передача його до ФСКО та отримання фіскального номера чеку.

Illustration


4. Оберіть спосіб передачі чеку покупцю.

Illustration

5. Якщо Ви обрали спосіб "Надіслати чек на Email", то введіть E-mail покупця і натиніть на кнопку "Надіслати чек".

Illustration


Зверніть увагу! Для відправки чеків по електронній пошті, повинні бути виконані відповідні налаштування. Ознайомитися із налаштуванням електронної пошти в ПРРО Cashalot можна тут.