Закриття зміни та формування Z-звіту в ПРРО Cashalot

Інструкція з закриття зміни та формування Z-звіту в ПРРО Cashalot, для закриття зміни та формування Z-звіту, необхідно виконати дії зазначені нижче.
Z-звіт (фіскальний звітний чек) — містить дані денного звіту, під час друкування якого інформація про обсяг виконаних розрахункових операцій заноситься до фіскальної пам’яті. При цьому відбувається також обнулення оперативної пам’яті РРО. Вносити виправлення у Z-звіт не можна.Для закриття робочої зміни особа, яка здійснює розрахункову операцію, формує фіскальний звітний Z-звіт, який направляється на реєстрацію до фіскального сервера. Протягом однієї зміни може бути сформовано один Z-звіт. (Зміна - період роботи реєстратора від реєстрації першої розрахункової операції після виконання Z-звіту до виконання наступного Z-звіту.) Максимальна тривалість зміни не повинна перевищувати 24 години.
1. У "Головному робочому вікні касира" натисніть на кнопку "Z-звіт".

Illustration


2. У вікні яке відкрилося натисніть "Так".

Illustration


3. Відкриється вікно "Службова видача", що містить інформацію про суму продажу та прізвище касира. За необхідності введіть коментар. Для продовження натисніть "Так" або "Відмінити". Якщо Ви натиснете кнопку "Відмінити", то Ви всеодно зможете завершитити зміну і сформувати Z-звіт.

Illustration


4. На екран буде виведено інформацію про чеки, оформлені за зміну: кількість та сума продажів та кількість та сума повернення, а також інформація про службове внесення та видачу. Для створення та відправки до ДПС Z-звіту натисніть кнопку "Відправити Z-звіт".

Illustration

5. На екран буде виведено створений Z-звіт. Буде виконано закриття зміни, занесення даних до фіскальної пам’яті ПРРО та обнулення оперативної пам’яті ПРРО.Для друку звіту натисніть кнопку "Друкувати звіт". Щоб закрити вікно звіту, натисніть "Готово".

Illustration