Автоматичне продовження сертифікатів ЦСК «Україна» у програмі Medoc

Автоматичне продовження дії сертифікатів відбувається на основі інформації Ваших дійсних сертифікатів за умови, що дані (назва організації, реєстраційні дані, дані директора, бухгалтера чи співробітника) не змінювались.

1. Для автоматичного продовження дії сертифікатів перейдіть у розділ сертифікати, далі оберіть заявки на сертифікат і натисніть "сформувати заявки".

Illustration

2. У вікні вибору оберіть "Продовжити на новий термін"

Illustration

3. Далі, вкажіть прізвище, ім’я та по-батькові особи, що відповідатиме за обслуговування сертифікатів установи, та її контактний номер телефону.
В полі "парольний діалог" вкажіть будь-яке слово чи словосполучення, яке слугуватиме підтвердженням у разі, якщо потрібно заблокувати даний сертифікат в телефонному режимі.
Потім вкажіть, які саме сертифікати КЕП необхідно продовжити, проставивши у відповідному полі позначку. Також ви можете вказати термін дії сертифікату 1 рік чи 2 роки.

Illustration

Дата початку дії сертифікату співпадає з датою створення заявки на продовження сертифікату, але ви можете редагувати її, натиснувши на дату початку дії.

Illustration

Після усіх налаштувань натисніть кнопку Далі.

4. Відкриється Картка приєднання до Договору. Перевірте дані та підпишіть сертифікатом директора.

Illustration

5. Відкриється вікно "Генерація секретного ключа".
При зберіганні у файл вкажіть шлях для збереження секретних ключів
Пароль повинен складатись мінімум із трьох символів. Пароль може складатися з будь яких комбінацій букв, цифр та інших символів.
У випадку, коли ви генеруєте секретні ключі на захищений носій необхідно вводити пароль до самого носія. 

Illustration

Результатом генерації буде створення файлу секретного ключа та його збереження у вказаному каталозі. Далі натисніть "ОК".

Illustration

6. Відкриється вікно з діючим сертифікатом ЕЦП, в якому необхідно буде підписати Вашу заявку.

Illustration

7. Відправте заявку на сервер АЦСК Україна.

Illustration

8. Оберіть спосіб оплати. Якщо Ви вже сплатили рахунок, то натисніть відповідну кнопку.

Illustration

Зверніть Вашу увагу! Ви повинні отримати квитанцію №1 та квитанцію №2. Фінальною квитанцією буде квитанція №2, де буде вказано результат обробки вашої заявки.