Реєстрація нових КЕП (ЕП) у ДПСУ

Зараз реєстрацію нових КЕП (ЕП) у ДПСУ можна зробити, надіславши будь який звіт, але якщо у Вас є декілька підписів наприклад: (дитектор та печатка або директор та бухгалтер т.д.), то зручніше за все буде відправити "повідомлення про реєстрацію електронного підпису".
Повідомлення про реєстрацію електронного підпису потрібно подавати у таких випадках:
1. У разі продовження (заміни) сертифікату керівника організації (ФОП).
2. У разі продовження (заміни) сертифікату бухгалтера, співробітника, печатки.

Після отримання (продовження) нових сертифікатів КЕП (ЕП) їх необхідно зареєструвати в контролюючому органі, для цього виконайте наступні дії у програмі M.E.Doc:

1. Із головного меню увійдіть в "Звітність" далі "Реєстр звітів", оберіть період створення звіту і натисніть на значок папки із зеленим плюсом.

Illustration

2. У розділі "Державна податкова служба" підрозділу "Інше" із реєстру бланків оберіть документ J1391103 «Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису».

Illustration

3. В табличній частині в колонці "Прізвище, ім’я, по батькові" натисніть на конопку із троьма крапками для того, щоб обрати зі списку новий сертифікат.

Illustration

4. Якщо Вам необхідно додати рядок, оберіть відповідну кнопку у лівій частині таблиці. У поля «Виконавець» вказавши посаду, ПІБ , а також заповніть поле «Контактний телефон».

Illustration

5. Перевірте звіт та передайте на підпис.

Illustration

6. Зверніть увагу! Спершу "Повідомлення" необхідно підписувати новими ключами, сертифікати яких вказані в табличній частині. Після цього підпишіть документ старими ключами. Після підписання звіт необхідно відправити у ДПСУ

Illustration

Після отримання звіту про доставку та квитанції №2, Ви можете користуватись новими сертифікатами.

Якщо при відпраці до контролюючого виникла помилка через неправильні налаштування електронної пошти, можете переглянути покрокову інструкцію наналаштувань пошти у цьому ж розділі.