Налаштування ПРРО Cashalot


Для налаштування ПРРО Cashalot ознайомтеся з інструкцією та виконайте налаштування ПРРО Cashalot. Для зручності ця інструкція поділена на розділи та підрозділи.
● Редагування картки підприємства (бек-офіс)● Загальні налаштування (робоче місце касира) 1. Проксі сервер● Ліцензія 1. Бек-офіс 2. Робоче місце касир● Користувачі (бек-офіс) 1. Створення нового користувача. 2. Налаштування користувачу доступу до господарських одиниць та кас.● Додаткове обладнання (робоче місце) 1. Принтери

Редагування картки підприємства (бек-офіс)

 Якщо у Вас виникла необхідність відредагувати дані підприємства в ПРРО Cashalot, то виконайте настуні дії.

1. В розділі "Мій бізнес", оберіть необхідну організацію і натисніть на "трикутник", після чого натисніть на олівець

Illustration


2. Відкриється майстер заповнення картки підприємства, де Ви можете відредагувати необхідні дані.

Illustration


Загальні налаштування (робоче місце касира)


1. Проксі сервер

Для роботи ПРРО у режимі "онлайн" необхідне з'єднання з мережею Інтернет. Якщо у Вас відсутнє пряме підключення до Інтернету, то необхідно налаштувати параметри підключення до проксі-сервера.

1. Розгорніть меню кнопкою "бургер", оберіть пункт меню "НАЛАШТУВАННЯ", натисніть на "Загальні налаштування", та оберіть "Проксі сервер".

Illustration
Illustration

2. Виконайте усі необхідні налаштування. Після виконання усіх налаштувань, натисніть на кнопку "Перевірити з'єднання", якщо перевірка пройшла успішно, то натисніть "Зберегти".

Illustration

Ліцензія


1. Бек-офіс

Для завантаження ліцензій у бек-офісі в ПРРО Cashalot, в розділі "Всі каси", оберіть назву господарської одиниці і натисніть на "Завантажити ліцензії ПРРО".

Illustration

2. Робоче місце касира

Для завантаження ліцензій у робочому місці касира в ПРРО Cashalot, виконайте наступні дії.

1. Розгорніть меню кнопкою "бургер" та оберіть пункт меню "Налаштування", натисніть на "Загальні налаштування", та оберіть "ПРРО".

Illustration
Illustration

2. Оберіть необхідне ПРРО та натисніть кнопку "Завантажити".

Illustration
Illustration

3. Після завантаження ліцензії, в полі "Ліцензія" буде прописаний термін її дії.

Illustration

Користувачі (бек-офіс)

1. Створення нового користувача.

Для створення нового користувача (касира, старшого касира), виконайте наступні дії

1. Зправа в меню оберіть розділ "Користувачі"

Illustration

2. Натисніть на кнопку "Новий користувач".

Illustration

3. У полі "Сертифікати" необхідно завантажти сертифікат користувача, якого Ви хочете додати до ПРРО Cashalot. ПІБ та ІНН особибудуть завантажені автоматично із сертифіката. Оберіть роль користувача (касир або старший касир) і натисніть "Зберегти".

Illustration


2. Налаштування користувачу доступу до господарських одиниць та кас.

1. В розділі користувачі оберіть користува, натиснувши на його ПІБ і натисніть на кнопку "Налаштування".

Illustration

2. Ви можете надати доступ одразу до всіх кас та господарських одиниць натиснувши на кнопку "Всі господарські одиниці" і "Всі ПРРО", або налаштувати доступ окремо до кожній господарьскій одиниці та каси, натиснувши на назву відповідної господарської одиниці і далі обираючи кожну касу до якої Ви хочете надати або обмежети доступ. Після усіх налаштувань натиніть кнопку "Зберегти"

Illustration


Додаткове обладнання (робоче місце касира)

1. Принтери

Для встановлення принтера, який буде використовуватися за замовенням, щоб кожного разу не потрібно було обирати принтер із переліку, за допомогою якого будуть друкуватися чеки, Вам потрібно виконати наступні дії.

1. Розгорніть меню кнопкою "бургер" та оберіть пункт меню "НАЛАШТУВАННЯ", натисніть на "Додаткове обладнання", та оберіть "Принтери"

Illustration
Illustration

2. Оберіть із переліку необхідний принтер, натисніть на нього і поставте позначку в полі "Використовувати за замовчуванням".

Illustration