Налаштування автоматичної нумерації документів в Medoc

Інструкція з налаштування автоматичної нумерації документів в Медок, для налаштування автоматичної нумерації документів, виконайте наступні дії.

Налаштування автоматичної нумерації документів

1.Перейдіть у розділ"Адміністрування"та оберіть "Параметри системи".

Illustration

2.У вікні "Параметри системи" оберіть "Підпис", далі потрібно обрати, необхідний Вам комплект підписів.

Illustration

3. Для налаштування автоматичної нумерації виконайте наступні дії: 1. У області "Тип документа" встановіть позначки біля типів документів, для яких буде застосовуватися автоматична нумерація. 2. У полі "Період" оберіть термін (місяць або рік), на протязі якого буде використовуватися нумерація. 3. Якщо імпортованим документам необхідно присвоювати автоматичний номер, встановіть опцію "Встановити номер при імпорті", якщо номер був порожнім. 4. У полі "Поточне значення чисельної частини" вкажіть цифрове значення, з якого необхідно почати нумерацію документів. Нумерація для кожного типу документів ведеться окремо. 5. У полі "Префікс" вкажіть символ або комбінацію символів, що буде додано перед чисельною частиною номеру. 6. У полі "Суфікс" вкажіть символ або комбінацію символів, що буде додано після чисельною частиною номеру. 7. Якщо встановлена опція "Доповнювати чисельну частину нулями", то перед чисельним значенням номеру будуть додані нулі. Кількість нулів залежить від значення вказаного у полі Кількість знаків чисельної частини. 8. У полі "Кількість знаків чисельної частини" вкажіть кількість числових символів, що повинен містити номер. Наприклад, у полі Поточне значення чисельної частини вказано значення «12» (два знаки), у полі "Кількість знаків чисельної частини" вказано значення «5» - до чисельної частини номера документа буде додано 3 нулі. 9. Для того, щоб дублювати виконані налаштування для всіх типів документів, натисніть кнопку "Застосувати для всіх".
У полі "Наступний номер" відображається номер, сформований згідно виконаних налаштувань, та який буде автоматично присвоєно наступному документу.

Illustration

4. Натисніть на кнопку "Зберегти та вийти".

Illustration