Реєстрація нових КЕП (ЕП) в ДПСУ у веб сервісі Сота

Зараз реєстрацію нових КЕП (ЕП) у ДПСУ у веб-сервісі Сота можна зробити, надіславши будь який звіт, але якщо у Вас є декілька підписів наприклад: (дитектор та печатка або директор та бухгалтер т.д.), то зручніше за все буде відправити «повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису».

Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису потрібно подавати у таких випадках:
● У разі продовження (заміни) сертифікату керівника організації (ФОП).● У разі продовження (заміни) сертифікату бухгалтера, співробітника, печатки.● У разі отримання двох і більше нових сертифікатів.

Після отримання (продовження) нових сертифікатів КЕП (ЕП) їх необхідно зареєструвати в контролюючому органі, для цього виконайте наступні дії у веб-сервісі Сота:

1. У «Реєстрі звітів» натисніть на кнопку «Додати» на панелі інструментів.

2. У вікні Вибір звіту у розділі Податкова інспекція оберіть документ J (F) 1 391 103 «Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису» і натисніть «ОК».

Illustration

3. В повідомленні заповніть усі необхідні поля і натисніть на кнопку «Додати».

Illustration

4. У вікні список сертифікатів оберіть необхідні сертифікати і натисніть кнопку «ОК».

Illustration

5. Перевірте звіт та передайте на підпис.

Illustration

6. Зверніть увагу! Спершу «Повідомлення» необхідно підписувати новими ключами, сертифікати яких вказані в табличній частині. Після цього підпишіть документ старими ключами. Після підписання звіт необхідно відправити у ДПСУ

Після отримання звіту про доставку та квитанції № 2, Ви зможете користуватись новими ключами.