СОТА.Облік ПДВ | СОТА ПДВ



ПДВ – дослівно розшифровується як податок на додану вартість. Платниками цього виду податку є добровільно зареєстровані фізичні особи, що ведуть господарську діяльність. Порядок оплати та сума внеску передбачені та регулюються розділом п’ятим Податкового Кодексу України.Кожна фізична особа підприємець має самостійно оплачувати ПДВ, відповідно до заздалегідь обраних строків, що зазначені Податковим Кодексом України. Як зазначається в декларації платників ПДВ, строк сплати ПДВ складає 10 календарних днів, від останнього дня граничного строку передбаченого кодексом.Особливо зручно та без зайвого клопоту оплатити зобов’язання ПДВ використовуючи програмне забезпечення СОТА. СОТА ПДВ передбачає широкий та зручний набір функцій, користуватись яким максимально просто. Також, програмне забезпечення СОТА має зрозумілий інтерфейс, календар оподаткування та підказки, щодо припустимих строків оплати.



Як отримати витяг з реєстру платників пдв через медок?

Перевагами використання програми Медок є різноманіття функцій та зручний інтерфейс. Створювати та отримувати документи в електронному вигляді максимально просто. Використовуючи Медок облік ПДВ та пошук даних в Реєстрі, можна зекономити час та отримати потрібні виписки протягом двох робочих днів.

Як відбувається реєстр виданих та отриманих податкових накладних медок?

Запит на отримання документів платник податків має право надавати самостійно, або з використанням особи, що наділена такими повноваженнями. Процедура проста, а за рахунок зручної побудови структури програми МЕДок, не викликає зайвих труднощів та питань. По-перше, потрібно увійти в програму та відвідати розділ «Довідки державних органів». Далі, потрібно обрати категорію «Інформаційна довідка». Знаходячись в цій категорії, потрібно сформувати запит, це зробити можна натиснувши на кнопку «Створити». Наступним кроком має бути обрання «Довідка в СЕА ПДВ». 

Illustration


При створенні декларації ПДВ в медок потрібно вказати особисті дані. Це може бути особистий номер платника податків, а ще важливим є вказання яким чином маєте намір отримати документ: на електронну пошту або ж забрати його у відділі доходів та зборів України.Витяг буде мати дані, що вже сформовані на час подання запиту. Документ буде містити такі дані:
● Особисті дані платника;● Податковий номер;● Дані стосовно реєстрації;● Порядок внесення даних про вид діяльності.Документ формується безкоштовно та надсилається протягом двох-трьох робочих днів, має підпис контролюючого органу.