Налаштування комплектів підписів

В программі M.E.Doc є два варіанта налаштування підписів:

●  загальні налаштування комплекту підписів●  користувацькі налаштування комплекту підписів

Загальні налаштування комплекту підписів Налаштувати комплекти підписів Ви можете перейшовши до “Адміністрування”, “Параметри системи”, “Підпис”. В цьому розділі налаштовуються основні підписи для всіх типів документів. Після внесення змін необхідно натиснути “Зберегти та вийти”.

Користувацькі налаштування комплекту підписів
Даний модуль призначений для індивідуального налаштування компекту підписів для будь-якого первинного документа. При налаштуванні даного комплекту підписів “Загальні налаштування комплектів підписів” будуть ігноруватись програмою

Увага! При виникнені ситуацій, коли в Загальних налаштуваннях обрано вірного підписанта, але під час підпису документа все одно пропонує підписати іншим співробітником- перегляньте Користувацькі налаштування, частіше за все в даному типі налаштувань обрано іншого співробітника.

Детальніше про налаштування:
Загальний комплект підписів налаштовується в розділі “Адміністрування”, “Параметри системи”, “Підпис”Натиснувши на будь яку категорію документів є можливість обрати підписанта. У відкритому вікні слід додати того співробітника, якого необхідно (Показано на знімку екрана)

Illustration
Illustration

Після внесення змін натисніть “Зберегти та вийти”. Таким чином можна заповнити всі необхідні користувачу підписи. 

Детальніше про налаштування “Користувацього комплекту налаштувань підписів”
Перейдіть до “Первинних документів” та оберіть користувацькі налаштування. Далі оберіть типи документів та необхідних підписантів. Збережіть дані налаштування.

Illustration
Illustration
Illustration